Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji
usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki
ich przechowywania i dostępu w Twojej przeglądarce. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ZAMKNIJ

Biuro Rachunkowe Sosnowiec

Główny oddział biura rachunkowego mieści się w Sosnowcu przy ul. Komuny Paryskiej 23, jest zlokalizowany w okolicy Makro. Posiadamy własne miejsca parkingowe.

Dane kontaktowe:

Moja Księgowa sp. z o.o.
Biuro rachunkowe w Sosnowcu

41-219 Sosnowiec
ul. Komuny Paryskiej 23
tel.: 0 32 296 94 15
fax: 0 32 296 94 15

Naszym klientom pomagamy przejść przez gąszcz niezrozumiałych przepisów oraz dobrać jak najbardziej optymalne rozwiązania dla sytuacji w jakich się znajdują. Współpracujemy z Powiatowym Urzędem Pracy w celu pozyskania dostępnych środków finansowych na doposażenie czy wyposażenie miejsc pracy.

Osobom fizycznym pomagamy w uruchomieniu działalności i uzyskaniu dotacji z PUP na otwarcie działalności pisząc biznes plany. Opracowujemy również wnioski VZM, które dotyczą częściowego zwrotu wydatków na materiały budowlane przez osoby fizyczne. Wypełniamy zeznania roczne z dochodów osiąganych poza terytorium RP.

Pomagamy w realizowaniu obowiązków sprawozdawczych nakładanych przez GUS, NBP, wysyłamy deklaracje INTRASTAT oraz wiele innych dokumentów z którymi klienci mają wiele problemów.

W zakresie usług kadrowo-płacowych nasi klienci mogą liczyć na dobór odpowiedzniej formy zatrudnienia ich pracowników. Prowadzimy rozliczenia płacowe, sporządzamy dokumentację do US, odpowiadamy na nakazy komornicze i wysyłamy dokumenty do  ZUS za pośrednictwem ogólnoplskiego programu Płatnik.

Sporządzamy stosowne umowy o pracę, umowy zlecenia oraz świadectwa pracy.Nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie podczas kontroli z ZUS czy PIP, gdyż akta osobowe pracowników naszych klientów są przechowywane w naszym biurze i co miesiąc przechodzą wnikliwą weryfikację.

Oferowane usługi biura rachunkowego:

- usługi księgowe w zakresie:

  1. podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  2. ksiąg handlowych
  3. ryczałtu ewidencjonowanego

- obsługa kadr i płac

- ubezpieczenia

- kredyty

- usługi administracyjne

- doradztwo

więcej - pełna oferta usług